Z jakiego materiału wybrać wibrator klasyczny?

Przy wyborze klasycznego wibratora należy zwrócić szczególną uwagę na jego jakość wykonania, a dokładniej mówiąc na materiał, który wbrew pozorom odgrywa bardzo ważną rolę. Z niniejszego artykułu dowiedzą się Państwo, które wibratory klasyczne są warte uwagi, a które modele należy omijać szerokim łukiem.

Po pierwsze bezpieczeństwo

Jak powszechnie wiadomo, wibratory będą mieć bezpośredni kontakt z ciałem i wrażliwymi miejscami intymnymi, dlatego też muszą być wykonane w całości z bardzo bezpiecznych materiałów. W dzisiejszych czasach godne uwagi są te gadżety erotyczne, które wykonane są w całości z silikonu medycznego albo plastiku ABS, który w ostatnim czasie cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Wybierając akcesoria erotyczne z tego materiału mamy 100% pewność, że są to produkty hipoalergiczne i nie zawierają żadnych toksycznych materiałów.

Higiena na wysokim poziomie

Godne polecenia są także wibratory klasyczne, które są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości. Unikać należy przede wszystkich materiałów z cyberskóry i lateksu. Bardzo wielu specjalistów zaleca, aby unikać także gumowy gadżetów erotycznych i tych zabawek, które w swoim składzie zawierają ftalany. To właśnie ta substancja odpowiedzialna jest za wywoływanie alergii i co gorsze może zaburzać nawet płodność.