Korek analny – czym kierować się podczas zakupu?

Wybór korka analnego to niełatwe zadanie. Rynek przepełniony jest gadżetami erotycznymi, jednak tylko część z nich jest warta uwagi. Istotne jest to, aby nasz zakup był przemyślany. Źle dobrany produkt może spowodować więcej szkód niż pożytku. Na pierwszym miejscu należy postawić bezpieczeństwo użytkowania – lepiej zrezygnować z słabej jakości gadżetów, które nie spełniają żadnych standardów. Na co zwrócić uwagę?

zestaw korków analnych

Atestowany materiał

Odpowiedni, nowoczesny i profesjonalny analny korek jest wykonywany obecnie z różnych materiałów. Najczęściej jest to stal nierdzewna, czy też szkło. Ważne jest to, aby przez dokonaniem zakupu sprawdzić, czy materiał posiada niezbędne certyfikaty. Musi być to tworzywo bezpieczne dla użytkownika, które nie powoduje podrażnień, czy też nie uczula. Dodatkowo bardzo ważne jest to, aby w składzie nie było żadnych szkodliwych związków m.in. ftalanów.

Odpowiedni rozmiar

Oczywistym jest, że korek analny musi być przede wszystkim dostosowany do użytkownika. Jeśli będzie to nasz pierwszy tego typu gadżet, to powinniśmy postawić na mniejszy rozmiar. Ważne jest to, aby nauczyć się tego, w jaki sposób powinny wyglądać igraszki analne. Zbyt duży korek może nas jedynie zniechęcić – jest to niezwykle częste zjawisko.