Dildo kontra wibrator

W dzisiejszych czasach dildo bardzo często mylone jest z wibratorami. Pamiętać należy jednak o tym, że gadżet ten odpowiada za zupełnie inne potrzeby erotyczne. Dildo pozbawione jest przede wszystkim mechanizmu wibrującego, dlatego też wprawia go się w ruch jedynie siłą własnych mięśni. W odróżnieniu od wibratora oryginalne podwójne dildo umożliwia przeprowadzenie stymulacji we własnym tempie.

Dla kogo jest dildo?

Podwójne dildo to doskonała propozycja dla tych kobiet, które chcą mieć kontrolę nad pieszczotami. Warto wspomnieć także i o tym, że dildo w odróżnieniu od wibratora jest gadżetem bardzo cichym, dlatego też jest najlepszym wyborem dla Pań, które bardzo szybko się dekoncentrują.

podwójne dildo w kolorze czarnym

na zdjęciu – dildo podwójne ze strony TwojeRozkosze

Z jakiego materiału wykonane jest dildo?

Producenci oferują dilda w wielu różnych materiałów, dzięki czemu każdy może wybrać akcesoria erotyczne, które w 100% zaspokoją jego indywidualne oczekiwania. Najwygodniejsze w użyciu i najbezpieczniejsze są dilda wykonane z silikonu medycznego. Na półkach sklepowych można znaleźć także dilda żelowe i modele wykonane z cyberskóry, która do złudzenia przypomina prawdziwą skórę człowieka. Godne uwagi są także dilda szklane, które można rozgrzać albo schłodzić, dzięki czemu uzyskamy zupełnie różne doznania podczas penetracji.