Warto wiedzieć, że z roku na rok coraz większa liczba mężczyzn kupuje swoim partnerkom bieliznę koronkową na prezent. Nie wszyscy mężczyźni jednak dokładnie wiedzą, jakie aspekty powinno się wziąć pod uwagę przed podjęciem ostatecznej decyzji o wyborze.

Na jaki fason bielizny warto się zdecydować?

Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że koronki są materiałem, z którego wykonywane są obecnie różne fasony kobiecej bielizny. Oczywiście najbardziej uniwersalnym i klasycznym wyborem będzie bielizna koronkowa składająca się z majtek i biustonosza. Godny uwagi jest fakt, że elementy kompletu można nosić nie tylko i wyłącznie razem, ale również osobno.

Warto wiedzieć, że w skład wspomnianego kompletu mogą bez żądnego problemu wejść biustonosze oraz majtki w różnym typie. Należy mieć świadomość, że zdecydowanie największą popularnością cieszą się modele push-up.

Jak powinna być dobrana bielizna koronkowa?

Należy mieć świadomość, że mężczyźni przeważnie mają ogromny problem z dobraniem właściwego rozmiaru koronkowej bielizny dla swojej partnerki. Zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem będzie sprawdzenie metki ulubionego stanika przedstawicielki płci pięknej przed wybraniem się na zakupy. Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że będzie tam znajdował się rozmiar, który składa się z liter i cyfr. Można również dyskretnie zapytać kobietę o rozmiar. Warto wiedzieć, że przy doborze produktu mogą także pomóc konsultanci w sklepie.

Możesz również cieszyć się: