Zdarza się, że związki z długoletnim stażem mają problem z rozpaleniem na nowo ognia w sypialni. Sięgamy wtedy po różne nowoczesne metody, używamy różnego rodzaju zabawek, próbujemy nowych pozycji, a nawet scenariuszy a często zapominamy, że jest coś, co potrafi rozpalić partnera w sekundę-erotyczna bielizna.


Na rynku dostępne są przeróżne rodzaje damskiej bielizny intymnej, odsłaniające więcej lub mniej, z koronkami, prześwitujące, dopasowane lub luźniejsze, opcji jest bardzo dużo i niemal w każdym możliwym kolorze. Oprócz tego, że pomoże nam ożywić nasze życie łóżkowe, każda kobieta wie jak nałożenie jej pod profesjonalny strój w pracy, wpływa na samopoczucie. Kobiety lubią czasem założyć ją same dla siebie, aby poczuć się pewnie i seksownie, mimo że jest niewidoczna dla innych, kobietom daje niesamowity zastrzyk odwagi. Zastanawiasz się jaka bielizna byłaby dla Ciebie najbardziej odpowiednia? Może pomoże Ci lista trzech najbardziej popularnych rodzajów bielizny erotycznej.


1) Komplet biustonosz i majtki

To jedna z najbardziej klasycznych opcji co wcale nie oznacza, że musi być nudna. Warto pomyśleć o odpowiednim kolorze, w tym wydaniu bardzo dobrze prezentuje się na przykład czerwień połączona z czernią. Warto pomyśleć też o odpowiednich dodatkach takich jak pas do pończoch oraz pończochy. Odpowiednio dobrany komplet potrafi czynić cuda.

2) Body

Drugim wariantem jest body. Można wybrać wersję z długim lub krótkim rękawem, zazwyczaj zapina się je w kroku. Wersje erotyczne zwykle robi się z prześwitującego materiału lub z koronki, ale są też dostępne wersje jedynie częściowo prześwitujące. Strój dopasowuje się do ciała, a tym samym wygląda bardzo ponętnie.

3) Przebrania

Ta opcja jest stworzona dla najbardziej odważnych. Tutaj mamy naprawdę wielki wybór, Od seksownej sekretarki, po pielęgniarki i uczennice. Opcji jest wiele, a wszystko zależy od indywidualnych preferencji. 

Możesz również cieszyć się: