Bodystocking i nie tylko, czyli jak stać się lepszą performerką

bodystocking

Wiele kobiet rozważa bycie modelką online z różnych powodów. Być może brakuje gotówki, może chodzi o większą elastyczność i swobodę w pracy, a może po prostu obecna praca jest cholernie nudna, a może szef jest burakiem. Niezależnie od powodów, ważne jest, aby być coraz lepszym występach online, tak jak w każdym innym zawodzie.

Każdy model webowy zastanawia się prędzej czy później: „To świetnie i ogóle, ale jak mogę być lepsza i zarabiać więcej pieniędzy?”. Chociaż występowanie przed kamerkami internetowymi jest dość konkurencyjnym rynkiem, te kilka wskazówek mogą poprawić statystyki, a więc i zwiększyć zysk. Nie ma co się oszukiwać, webmodeling to diabelsko trudna praca, która wymaga poświęceń. Zbudowanie listy obserwatorów może zająć trochę czasu, ale przy konsekwencji i cierpliwości w końcu zbierze się owoce swojej pracy. Na własnych zasadach.

Bez odpowiedniego sprzętu ani rusz

Rozeznanie, wybór odpowiedniej platformy – Chaturbate, MyFreeCams, Streamate, Live Jasmin, Only Fans – social media, odpowiednia miejsce, muzyka, seskowna bielizna (np. koszulki, halki, bodystocking) to są podstawy. Jednak bez dobrej jakości i odpowiedniego sprzętu sesja z kamerą nie przyciągnie takiej uwagi, jakiej się oczekuje. A lepsza jakość może sprawić, że widzowie będą wracać po więcej. Nie ma nic gorszego niż zalogowanie się do portalu tylko po to, aby walczyć z pikselozą obrazu, opóźnieniem przesyłania danych lub przerwaniem w połowie.

Z tego powodu korzystanie z dobrej jakości komputera lub laptopa, najlepiej osobnej kamery internetowej i szybkiego łącza są nader wskazane. Wiele doświadczonych performerek woli używać laptopa, ponieważ mogą się z nim poruszać, oferując większą różnorodność w swoich występach. Osobne kamery internetowe zapewniają lepszą jakość obrazu niż te wbudowane. Wreszcie, szybkie łącze internetowe pozwoli na większy upload danych, czyli prędkość wysyłania, co ma kluczowe znaczenie w tego rodzaju zajęciu.

Good morning! Ja… chciałabym… moje pieniądze… money… Verstehen?

„Dlaczego nie verstehen? My wszystko verstehen. Proszę bardzo, pani spocznie, pani usiądzie, pani poczeka, się załatwi…”. Znajomość języka pozwala na przyciągnięcie nowych widzów. Nie ma się co oszukiwać i bujać w obłokach, ale najpopularniejszym językiem na wszelkich platformach streamingowych jest język angielski. Do nauki marsz i to już!

Mądre oszczędzanie i inwestowanie

Występy online mogą być lukratywnym biznesem, o ile dobrze zaplanuje się całe przedsięwzięcie. Jednak może to nie być coś, co chce się robić na zawsze. Każda inteligentna bizneswoman oszczędza na deszczowy dzień. Z każdej wypłaty, którą się otrzymuje, warto odjąć 20-30 procent i przeznaczyć na inwestowanie oraz oszczędności. Nie wydaje się tych pieniędzy na byle co. Można kupić lepszy sprzęt, zainwestować w łącze, akcesoria erotyczne, bieliznę (bodystocking – siatka, koronkowe; haleczki, koszulki). Może też nadejść taki moment, że z różnych powodów będzie konieczne przestać performingu. Oszczędności mogą rozkręcić inny biznes.

Niechaj się stanie światłość!

Dobre oświetlenie ma ważne znaczenie podczas modelingu w sieci, ponieważ wszyscy widzowie doceniają dobrze oświetlone pomieszczenie, w którym można oglądać występ. Oznacza to ogólną poprawę jakości obrazu. Niektóre modelki nie są przekonane, że trzeba zainwestować w dobrą konfigurację oświetlenia, ale jeśli chce się zachować dobrą jakość obrazu z kamery internetowej, jest to niezbędne. Światło jest istotne, ale powinno być na odpowiednim poziomie. Nie może też być zbyt mocne.

Pokaż się z najlepszej strony

Co jest największą zaletą performingu online? Nie ma konieczności fizycznego kontaktu i pracuje się na własnych zasadach. Ale wywarcie odpowiedniego wrażenia wizualnego jest ważne. Dlatego przed włączeniem kamery warto się upewnić, że jest się odpowiednio ubranym tak, by zaimponować i zrobić prawdziwe show. Gorsety, szlafroczki i peniuary, body, babydolle, koszulki i halki, pończochy, minisukienki, bodystocking – sklep z bielizną powinien być tak często odwiedzany jak market spożywczy. Wiele modelek lubi nosić seksowne ubrania podczas swoich pokazów i właśnie to chce widzieć wielu klientów. Takie stylizacje można przechowywać w osobnym miejscu, regularnie je zmieniając. Wielu modeli lubi również używać zabawek podczas sesji. Można zainwestować w niektóre z nich. A co jest najlepsze w bieliźnie i akcesoriach? Jeśli prowadzi się firmę, można je potraktować jako wydatek inwestycyjny i wrzucić w koszty.

Rzeczywistość a oczekiwania

Branża występów internetowych doświadczyła ogromnego popytu i wzrostu w ciągu ostatnich kilku lat. Doprowadziło to do tego, że wiele kobiet rozpoczęło taką karierę zawodową. Niezależnie od tego, czy jest się początkującą czy doświadczoną profesjonalistą, która chce przenieść swoją kamerkę na wyższy poziom, sukces zależy tylko i wyłącznie od zaangażowania, poświęcenia czasu i cierpliwości. Stworzenie marki i rozwój biznesu wymaga tego wszystkiego. Na początku streaming może nie wydawać się tak wymagający, ale bądź co bądź musi mieć twarde podstawy biznesowe