Korki analne – najważniejsze informacje

Korki analne są gadżetami, których używają zarówno panie, jak i panowie. Bez względu na orientację. Są traktowane jako pieszczota odbytu albo przygotowanie do analnego stosunku. Korek analny świetnie sprawdzi się w wielu sytuacjach. 

Korek analny – do czego służy? 

Korek analny https://sexshop112.pl/188-korki-balony-sondy-analne jest rodzajem zatyczki. Na ogół ma kształt stożka. Umieszczany jest w odbycie, żeby dostarczał podniecenia i przyjemności albo przygotował ciało do analnego stosunku. Nie jest aż tak długi jak dildo albo wibrator. Zwęża się na jednym spośród końców.

Jego opływowe kształty mają na celu niewątpliwie ułatwienie wsuwania go w odbyt do samego końca. Kształty i rozmiary analnych korków dobierane są tak, aby były zabawkami w pełni bezpiecznymi. Minimalizują ewentualne ryzyko uszkodzenia wrażliwych stref ciała, jak esica czy odbyt.

O ile tylko będziemy używać ich z głową i bezpiecznie, z pewnością nic się nam nie stanie. 

Jak używać korków analnych? 

Najistotniejsze będą niewątpliwie nasze preferencje i zakres wyobraźni, ale także umiar i rozsądek, żeby zabawa zawsze była bezpieczna. Zwykle stosujemy go wyłącznie od czasu do czasu podczas zabawy seksualnej. Nadają się także do samodzielnej rozrywki. 

Ogony

Na rynku dostępne są takie korki, które swoim kształtem przypominają zwierzęcy ogon. Psa, lisa czy królika. Możliwości jest naprawdę dużo. Dzięki nim życie łóżkowe jest urozmaicone. Stanowią one ciekawą alternatywę i mogą prezentować się naprawdę atrakcyjnie.

Jest to doskonały wybór dla osób będących wielbicielami sado-masochistycznych doświadczeń. Tak naprawdę każda osoba z ogonkiem, będzie wyglądać naprawdę uroczo. 

Biżuteria

Niektóre osoby preferują korki ozdobne. Dekorowane są one kryształkami, które imitują wyglądem, chociażby diamenty. Jest to wybór dla tych osób, które z korkiem są już dobrze oswojone i nie boją się jego zastosowania. Amatorów na tego typu ozdoby, na pewno nie brakuje.