Wibratory to urządzenia, które w wielu damskich torebkach zadomowiły się na stałe i nic w tym dziwnego, biorąc pod uwagę możliwości tych niepozornych urządzeń. Wiele kobiet potrzebowało dużo czasu, by ostatecznie przekonać się, że nie ma niczego złego w posiadaniu wibratora, nawet gdy jest się w szczęśliwym związku i zwłaszcza gdy obecnie jest się singielką. Bycie singlem wcale nie oznacza, że potrzeby znikają, dlatego warto wiedzieć, jakie modele wibratorów będą w stanie spełnić nawet największe oczekiwania.


Wibratory z motylkiem


Tego typu urządzenia plasują się bardzo wysoko w rankingu wibratorów z tego względu, że ich zadaniem jest skuteczne pobudzenie łechtaczki. Ten element kobiecej strefy erogennej jest jednym z najbardziej wrażliwych elementów i dla wielu kobiet jest to miejsce newralgiczne. Statystyki mówią, że dla wielu kobiet to właśnie orgazmy łechtaczkowe są najprzyjemniejszą częścią zbliżenia i dlatego motylki to idealne rozwiązanie. Tego typu wibratory są na ogół niewielkie i w związku z tym mogą paniom towarzyszyć w każdej podróży. Konstruowane są w taki sposób, aby wibrujące elementy skutecznie pobudziły łechtaczkę i doprowadziły do silnego ukrwienia, co powoduje, że miejsce jest niezwykle czułe i reaguje nawet na najmniejszy ruch.


Wibratory dla pań wymagających

wibrator


Ranking wibratorów musi uwzględniać wibratory przeznaczone do pełnej i dogłębnej penetracji. Tego typu urządzenia sprawdzą się świetnie w przypadku pań, które masaż łechtaczki i jej silnie pobudzenie traktują wyłącznie jako element gry wstępnej i wzniecenie podniecenia. Wibratory w kształcie penisa to wyjątkowy dobry wybór dla kobiet, które do pełnej satysfakcji będą potrzebowały nieco silniejszych doznań. Orgazm dopochwowy w takim przypadku będzie najlepszym finałem upajającej zabawy. Tego typu wibratory świetnie radzą sobie ze stymulacją punktu G.


Wibratory dla dwojga


Panuje powszechne przekonanie, że wibratory to gadżety erotyczne przeznaczone wyłącznie dla pań. To mylne myślenie, ponieważ sporym zainteresowaniem cieszą się wibratory dla par, które są wyposażone nie tylko w penisa służącego do penetracji, ale także specjalną nasadkę w formie pierścienia, którą nakłada się na członka. Tego typu zabawki są idealnym rozwiązaniem dla par, które pragną urozmaicić wspólne chwile i nie obawiają się eksperymentowania.

Możesz również cieszyć się: