BDSM to praktyki erotyczne, polegające na poniżaniu, biciu i dominowaniu partnera lub partnerki. Osoby uprawiające BDSM decydują się na zagranie osoby dominującej i dominowanej. Jakie akcesoria erotyczne wykorzystuje się Do ostrego seksu wykorzystuje się takie akcesoria, jak np. koło wartenberga, kajdanki, opaski na oczy, kneble czy obroże. Poniżej przedstawiamy ranking top 3 najlepszych gadżetów erotycznych do BDSM.

3. Kajdanki na ręce i nogi do krępowania

Kajdanki służą do krępowania drugiej osoby. Dzięki nim można unieruchomić dłonie oraz stopy osoby zdominowanej, sprawiając, że nie będzie mogła ona oprzeć się bolesnym rozkoszom. Kajdanki posiadają jednak również wymiar sensualny. Aby skrępować drugą połówkę, można wykorzystać kajdanki z wygodną tkaniną w erotycznym kolorze. 

2. Pejcze i packi do klapsów

Drugą pozycję w tym zestawieniu zajęły pejcze i packi do klapsów, dzięki którym można karać swojego partnera lub partnerkę. Dawanie klapsów za niegrzeczne zachowanie to jedna z popularniejszych praktyk BDSM, którą warto urozmaicić, stosując odpowiednie akcesoria. Dbając o różnorodność zabawek erotycznych, można zadawać drugiej połówce różny ból, będący karą za mniejsze i większe przewinienia.

1. Kółko wartenberga do zadawania bólu

Mini ranking najlepszych akcesoriów do BDSM wygrywa kółko wartenberga z oferty Sexshop112, które wykorzystuje się do zadawania bólu. Gadżet ten wykonany jest ze stali i zbudowany jest z rączki i kolczastego kołowrotka. Przesuwając ostrogą po ciele można dostarczyć drugiej połówce przyjemny, ale kłujący masaż. Inną opcją jest zwiększenie siły nacisku na skórę oraz zaoferowanie partnerowi lub partnerce erotycznej i bolesnej kary. Koło wartenberga posiada szerokie zastosowanie, ponieważ może być wykorzystywane do gry wstępnej, a także ostrzejszych zabaw. Wszystko zależy od wyobraźni i intencji użytkownika. 

Możesz również cieszyć się: