Niedawno przeprowadzono ankietę, na podstawie której miano ustalić w co najbardziej lubią przebierać się kobiety. Oczywiście zawsze jest to kwestia indywidualna, jednak chodziło o zbadanie trendów, oraz o odpowiedź jak chciałyby widzieć siebie kobiety, badanie zostało przeprowadzone pod okiem cenionych seksuologów, specjalistów w dziedzinie seksu.

Jak lubią przebierać się kobiety?

seksowny kostium pokojowki
sexowne stroje kupisz w sklepie internetowym SExShop112

W badaniu zapytano kobiety o przebrania erotyczne, poproszone je o odpowiedź które uważają za najbardziej kuszące, na które najchętniej by się zdecydowały, ranking po zakończeniu badania wyglądał następująco, tak prezentowała się czołówka zestawienia:

  • kostium kowbojki, gdyż panie zaznaczyły, że pragną czuć się niezależne
  • kostium mikołajki, gdyż zakładając go, czują atmosferę pewnej celebracji
  • sześcioczęściowy zestaw pokojówki, gdyż czują się w nim zmysłowo

Oczywiście odpowiedzi ankieterek były też inne, jednak tak przedstawia się trend, wynika z niego, że kobiety cenią sexowne stroje, które dają im poczucie niezależności, odświętności oraz pewnego zakresu odpowiedzialności. Kobiety, które zakładają stroje, robią to w celu podkreślenia swej kobiecej natury, pragną dzięki nim pobudzić fantazję erotyczną partnera, ponadto lubią gdy partner również wykazuje aktywność, bielizna damska jest przez nie chętnie noszona, jednak chcą, by mężczyzna też miał na sobie erotyczną bieliznę np. jadalną, ostatnio modne są stringi męskie z sercem z cukierków.

O czym jeszcze warto pamiętać?

W świetle badań wynikło, że kobiety lubią stroje erotyczne jednak chcą by ich faceci sprawiali im prezent w postaci bardzo odważnego kostiumu, jedynie wtedy, gdy znajomość już trochę trwa, po tygodniu znajomości raczej nie będzie to trafiony pomysł. Nie znaczy to jednak, że erotyczne stroje są faux pas, nie są jednak należy trzymać się zasady, czym dłuższy staż związku, tym więcej wolno i prezent w postaci sex- maszyny wraz ze strojem zmysłowej housemaid owszem będzie wręcz wskazany ale w chwili gdy już trochę się poznacie.

Możesz również cieszyć się: