Wielu kupujących po raz pierwszy, którzy decydują się na wypróbowanie feromonów, nie wie, jakie produkty kupić. Postanowiliśmy udzielić kilku porad i wyjaśnić, czym różnią się perfumy i kosmetyki z feromonami i na czym polegają, abyście mogli dokonać właściwego wyboru, gdyż potrzeby każdego klienta są bardzo indywidualne.

Koncentraty feromonów (wysoko skoncentrowane feromony)


Feromony damskie (żeńskie) to feromony w praktycznie „czystej” postaci (bez dodatków). Feromony syntetyczne występują w stężeniu od 50 do 95%, na bazie oleju. Feromon męski to androstenon, a feromon żeński to osmoferyny (feromon żeński). Substancje te są również stosowane jako dodatki do perfum z feromonami. Jednak w postaci skoncentrowanych feromonów są one najbardziej skuteczne.

Wysokie oddziaływanie feromonów na zmysły


Ten rodzaj feromonów stał się najbardziej popularny, ponieważ jest jednym z najbardziej skutecznych i jest bardzo łatwy w użyciu. Wystarczy umieścić kilka kropel na swoim ciele w miejscach o wysokiej temperaturze (szyja, nadgarstek, za uchem), a feromon zacznie działać na tych, którzy są wokół Ciebie.

Często polecane są feromony bezzapachowe, na które można nałożyć dowolne perfumy – nie przeszkodzi to w działaniu feromonów, a wręcz przeciwnie – zwiększy ich rozprowadzanie. Warto wybierać dodatki z wysokiej klasy perfum. Istnieją wiele rodzajów feromonów dla kobiet i mężczyzn. Zapachy cieszą się sporą sławą w świecie perfumerii.

Zaletą feromonów bezzapachowych jest to, że możesz je „zamaskować” dowolnymi perfumami, do których jesteś przyzwyczajony. Nie ma potrzeby zmieniać swojego ulubionego zapachu, aby wypróbować feromony. Osoby płci przeciwnej nie będą nawet w stanie zrozumieć, dlaczego są tak bardzo do Ciebie przyciągani i dlaczego chcą tak bardzo porozmawiać z Tobą.

Możesz również cieszyć się: