Sexlalki nie są już tematem tabu i chwali się nimi coraz większa liczba mężczyzn. Są one znacznie lepiej wykonane niż dawniej, kiedy nie zwracano tak uwagi na jakość wykonania albo materiały. Lalki do zabaw erotycznych wyglądają coraz bardziej realistycznie. O czym pamiętać przy ich wyborze i gdzie można je kupić? 

Materiał wykonania sexlalki 

W dawnych czasach do produkcji sexlalek używano jedynie tanich tworzyw sztucznych. Czasy jednak się zmieniły i stawia się na materiały, które w największych stopniu przypominają ludzką skórę. Najpopularniejsze sexlalki są wykonane z: 

  • silikonu
  • TPE (termoplastycznego elastomeru)
  • jakościowych tworzyw sztucznych

Lalki z wymienionych materiałów można znaleźć na stronie sexshop112.pl. Za najlepsze tworzywo w tym przypadku uznaje się TPE, które w największym stopniu przypomina skórę. Materiał jest przyjemny w dotyku i miękkii, przez co daje więcej satysfakcji w trakcie zabawy. Bardzo funkcjonalny jest również silikon, który jest odporny na zabrudzenia. Sexlalki z tworzyw sztucznych to świetna opcja budżetowa, jeśli kogoś nie stać na produkty oparte na TPE. 

sexlalki

Wygląd oraz funkcje dodatkowe lalki 

Na stronie sexshop112.pl można znaleźć lalki erotyczne, które wyglądają niemal tak samo jak prawdziwa kobieta. Ich twórcy mocno postarali się, żeby realistycznie wyglądała nie tylko twarz, ale też części intymne. Ważne są kształty lalki, tak aby były jak najbardziej zbliżone do rzeczywistości. Daje to większą satysfakcję w trakcie zabawy. Przy wyborze lalki warto zwrócić uwagę na jej funkcje dodatkowe. Mogą to być wibracje albo różnego rodzaju otwory. Sexlalki dla siebie mogą znaleźć również kobiety, gdzie istnieje możliwość podłączenia wibratora. Do wyboru są różne warianty twarzy albo skóry, zarówno męskie, jak i żeńskie. 

Możesz również cieszyć się: